"Металіста 1925" продовжує підготовку до десятого туру УПЛ, у якому команда зіграє з "Минаєм". Сергій Ченбай розповів про підготовку до поєдинку та настрій в команді
- У "Металіста 1925" був доволі вдалий потрійний виїзд. Яка після нього атмосфера в команді?
- Після останньої гри атмосфера дуже хороша. Перед цим потрійним виїздом ставили собі завдання здобути три перемоги, зі "Львовом" у нас не вийшло їх дотиснути, але, скажімо так, і це не поганий результат. А після "Десни", оскільки здобули очки, це позитивні емоції, тому команда в дуже гарному настрої.
- Як з таким настроєм готуєтеся до гри з "Минаєм"?
- Після перемог підготовка завжди добре проходить. Позитивні емоції, посмішки, тож, думаю, що все це потрібно переносити на "Минай". І буде у нас все добре.
- Наскільки вивчили "Минай", яка це команда? Зокрема, у зв'язку з тим, що в них звільнили головного тренера на цьому тижні, як це може вплинути на матч?
- Спочатку готувалися на "Минай", як на гру команди Василя Кобина, але там відбулися зміни. Думаю, їм і самим цікаво, як вони будуть грати. Ще остаточно не розбирали їх гру, вважали, що вони будуть грати з п'ятьма захисниками. Проте зараз їх тренер, можливо, щось інше вигадає. Нам також буде цікаво, як вони зіграють.
- Особисто ви, судячи з усього, будете грати у центрі захисті, хоча ви фланговий оборонець. Наскільки для вас це зручно?
- Так, скоріше за все, гратиму у центрі захисту. Мені зручно діяти на цій позиції. Я в попередній своїй команді близько півтора роки грав на у центрі оборони, тому я комфортно почуваю себе у центрі захисту.
- Здається, і в грі з "Десною", коли вам довелося перейти у центр захисту, команда доволі надійно догравала?
- Так, став центральним захисником. Ніяких таких грубих помилок не припускався, зіграли на нуль. Думаю, вийшло непогано.
Після реєстрації ви отримаєте 100 балів на рахунок для оплати товарів та квитків.
Забули PIN? Введіть вашу e-mail або номер телефону для отримання нового PIN-коду.