Головний тренер "Металіста 1925" Валерій Кривенцов поділився враженнями від вольової перемоги своє команди у виїзному матчі проти "Маріуполя".
- Оцініть, будь ласка, гру? Чому вийшло два такі різні тайми у виконанні вашої команди?
- У мене також запитання до гравців чому перший тайм у виконанні нашої команди був не дуже. Припускалися багатьох помилок у перебудовах, дозволили "Маріуполю" створити достатню кількість моментів, щоб рахунок був великим.
- Що сказали у перерві своїм гравцям? Що змінилося?
- Ми завжди кажемо одне й те ж саме. Вказуємо на помилки, що виходить, а в чому потрібно видозмінитися, покращити. Другий тайм у виконанні нашої команди був хорошим, бо хлопці діяли правильно. Практично не давали "Маріуполю" контратаки проводити, за виключенням кількох моментів. Ну і самі створили велику кількість моментів.
- Гол Марлісона - це момент, який зламав хід поєдинку?
- Думаю, що так. Бо після цього голу й команда повірила, що вони можуть витягнути гру. А ми їм казали про це в перерві. Також хочу відзначити всіх хлопців, які вийшли на заміну, бо вони дійсно посилили гру, на відміну від "Маріуполя", де було навпаки.
- До Зубкова було багато претензій з тренерської лави під час матчу, але саме він забив переможний гол.
- Нападник і має забивати голи. У нас з Іллею була розмова, я даю йому шанс, у кожній грі випускаю на поле. Як він скористається цим шансом - це залежить від нього. Але те, що в нього є потенціал та він готовий працювати, віддавати всього себе футболу - це точно.
- Що з Ткачуком?
- Не знаю, хлопці тільки зайшли до роздягальні, подивимося. Сподіваюсь, що нічого серйозного.
Після реєстрації ви отримаєте 100 балів на рахунок для оплати товарів та квитків.
Забули PIN? Введіть вашу e-mail або номер телефону для отримання нового PIN-коду.