Голкіпер "Металіста 1925" Денис Сидоренко сьогодні кілька разів виручав свою команду від, здавалося, вірного пропущеного голу, таким чином допоміг команді в підсумку здобути перемогу. Воротар поділився враженнями від матчу з клубною пресслужбою
- Денисе, мабуть, багато вболівальників очікували, що у вас у матчі з "Маріуполем" буде мало роботи. Проте вийшло навпаки. Довелося багато працювати у воротах, багато виручати команду. Чому, на вашу думку, не пішла гра?
- Так, перший тайм у нас не вийшов. Ми припускалися багато індивідуальних помилок. Тактично помилялися. Пропустили швидкий гол, пощастило нам, бо могли ще пропускати, в стійку вони влучили. У перерві в роздягалці тренерський штаб вказав нам на наші тактичні помилки, ми вийшли, проявили характер і здобули важливі три очки.
- Саме на тактичні моменти звертав увагу тренерський штаб у перерві?
- Так, більше саме тактичних моментів, бо ми не правильно розташовувалися та нам підказали уважніше діяти, створювати більше моментів, бо потрібно було відіграватися. Ми раді, що у нас вийшло забити два хороших голи
- У команди триматчева переможна серія. Якщо порахувати гру на Кубок України, то п'ятиматчева безпрограшна. Який настрій зараз у команди?
- Звісно, завжди приємно перемагати. Все нормально, гарний настрій. Зрозуміло, що коли ти перемагаєш, то в тебе позитив, ти працюєш у доброму гуморі. Відтак ми радіємо, що є така серія, але ми на ній не зациклюємося, а стараємося виконувати свою роботу. Робити це якісно, щоб у кожному матчі грати на перемогу, незалежно від суперника з ким ми граємо.