Півзахисник "Металіста 1925" Фабіньо напередодні гри проти "Інгульця" розповів про атмосферу в команді та бажаний результат у найближчому матчі.
- Фабіо, який настрій у команді після трьох поспіль перемог в УПЛ? Яка атмосфера на тренуваннях?
- Ми завжди в хорошому настрої, щоб грати у футбол. Зараз ситуація у команді не відрізняється. Ми в гарному настрої, але завжди серйозно працюємо над удосконаленням нашої гри, щоб ставати кращими після кожного тренування.
- Наскільки сильний суперник "Інгулець"? Як будете грати проти нього?
- Я не дуже добре знаю команду-суперника, чесно кажучи. Але, мабуть, ми будемо грати так, як ми граємо у кожному матчі. Будемо зосереджені на своєму стилі гри. Але гратимемо, поважаючи суперника, та завжди намагаючись дати найкраще на полі, щоб закінчити поєдинок з перемогою. Це - найважливіше для нас.
- Який результат матчу будете вважати задовільним?
- Впевнена перемога. Ми завжди граємо, виходимо на футбольне поле, щоб здобути перемогу.
- У цьому чемпіонаті ти вже грав на різних позиціях: центрального півзахисника, форварда, правого оборонця. Яка позиція на полі для тебе найзручніша, чому?
- Після прибуття до команди я вже казав, що можу грати на різних позиціях. Для мене це не має значення, на якій саме позицій я буду грати. Я хочу грати, хочу повністю віддавати себе на футбольному полі та бути в змозі допомагати перемагати команді у футбольних матчах. Це для мене найважливіше.
Після реєстрації ви отримаєте 100 балів на рахунок для оплати товарів та квитків.
Забули PIN? Введіть вашу e-mail або номер телефону для отримання нового PIN-коду.