Гравець "Металіста 1925" Михайло Шершень перед матчем проти "Інгульця" розповів, як команда ставиться до суперника, вплив конкуренції та позицію правого захисника.
- Яка зараз ситуація в команді?
- Зараз все добре, всі з позитивними емоціями, чекаємо матчів та прагнемо перемагати ще. Щоб наша переможна серія була якомога довшою та, відповідно, далі боротися за ще вищі місця.
- У зв'язку з цією серією чи немає в команді самовпевненості?
- Ні, самовпевненості немає. Бо поїхали до "Маріуполя", там ледь не обпеклися. Добре, що здобули перемогу, тож, про це зараз мова не може йти. Кожного суперника по максимуму розбираємо, готуємося. Бажаємо перемагати.
- Наскільки сильний зараз "Інгулець", на вашу думку?
- Це серйозна команда, мені здається. Вони не добрали багато очок. Відтак, буде дуже хороша гра, у якій переможе сильніша команда.
- Як ви готуєтеся до матчу?
- У звичайному режимі тренуємося. Як і завжди, тренування, відновлення.
- Щодо гри з "Маріуполем", якось розбирали саме гру в захисті?
- Всі розуміють, що в захисті ми зіграли дуже невдало, скажімо так. Розмовляли з тренерами індивідуально. Дивилися матчі, розбирали по відео.
- Зараз збільшилася конкуренція на вашій позиції. Це мотивує додатково?
- Звісно, конкуренція - це завжди добре, мені здається. За рахунок конкуренції гравці ростуть та рівень команди загалом також зростає.
- Пам'ятаємо, як в Першій лізі ви грали на позиції правого захисника. Зараз, у зв'язку з травмою Жичикова, там є певні проблеми. Там вас тренерський штаб не планує використовувати?
- Ні, там мене ще поки що не пробував тренер награвати. Тренуюсь у якості центрального захисника, а далі буде видно, не знаю.
Після реєстрації ви отримаєте 100 балів на рахунок для оплати товарів та квитків.
Забули PIN? Введіть вашу e-mail або номер телефону для отримання нового PIN-коду.