У грі проти "Інгульця" 4:0 гравець "Металіста 1925" Дмитро Криськів віддав дві гольові передачі та відзначився одним голом. Одразу після фінального свистка він поділився своїми враженнями від матчу.
- Під час трансляції вас називали віп-персоною цього матчу, згодні?
- Та ні. Вважаю, що в нас команді всі рівні, всі футболісти сильні. Думаю, не варто так казати.
- Що можете сказати по грі? Вона дійсно вдалася?
- Так, сьогодні вийшла хороша гра. Думаю, ми виконали всі настанови головного тренера, у всіх все виходило. Тож, вважаю результат закономірним. "Інгулець" також хороша команда, але сьогодні в нас сьогодні краща гра вийшла.
- Перший гол, безумовно був дуже важливий, ви його зробили, як мінімум, на половину, адже протягнули м'яч та такий пас віддали!
- Так, хороший гол Юра Батюшин забив. Я вважаю, що моєї навіть половини не було. Хорошо Батюшин вдарив, пощастило, що залетіло. Перший гол був найважливішим для сьогоднішнього матчу.
- Марлісон з Батюшиним, здається, вже змагаються, хто краще заб'є?
- Ймовірно, що змагаються. Добре, коли є конкуренція в команді, тим більше щодо забитих голів. Будуть голи - будуть і перемоги.
-Здається, ви добре розумієте партнерів, і вас розуміють, адже виходить креативною гра. Значною мірою завдяки особисто вашій грі?
- Не просто ж так ми тренуємося. Цією командою ми вже практично разом півтора роки і з кожним тренуванням все більше та більше у нас виходить.
Після реєстрації ви отримаєте 100 балів на рахунок для оплати товарів та квитків.
Забули PIN? Введіть вашу e-mail або номер телефону для отримання нового PIN-коду.