Післяматчева пресконференція головного тренера "Металіста 1925"Валерія Кривенцова після поєдинку Кубка України проти "Олександрії".
- Вітаю "Олександрію" з проходом до наступного раунду. Все те, де є у нас є слабкі місця - де тонко, там і рветься. Дива не буває. Не встигли ми правильно доукомплектуватися, не вистачило просто часу. Плюс травми ключових гравців. Позицію правого захисника не вийшло у нас правильно закрити, у зв'язку з травмою Жичикова. У кожному матчі звідти дуже багато гольових моментів. Знову ж таки, аби забив на початку матчу Протасов, потім був момент у Криськіва. Гра так складалася, думаю, цікаво для вболівальників. Два перших голи - не обов'язкові. Потім, звісно, нам довелося розкривати насичений захист. Іноді це вдавалося, іноді - ні. "Олександрія" - молодці, вони скористалися своїми моментами й пройшли далі.
- Але загалом гра сподобалася, не дивлячись на рахунок на табло. Як ваші враження?
- Ну, в нас і задача, щоб наша гра подобалася. Ми для цього багато працюємо. Окрім того, що гра має подобатися, вона ще має приносити перемоги. На жаль, не завжди у нас сьогодні був правильний баланс між лініями. "Олександрія", я ж кажу, швидкі футболісти групи атаки, своєчасні передачі віддавали, гарно скористалися нашими помилками та пройшли далі.
- Скоро буде гра в чемпіонаті з "Олександрією", там буде зовсім інший матч?
- Так, так.
- Щодо кадрів, можливо, ще зараз щось планується, когось розглядаєте?
- Ні, зараз ні. Уже нікого не зможемо. Чекаємо на зиму, бо кожна гра дає для нас інформацію.
Після реєстрації ви отримаєте 100 балів на рахунок для оплати товарів та квитків.
Забули PIN? Введіть вашу e-mail або номер телефону для отримання нового PIN-коду.