Півзахисник Юрій Батюшин поділився очікуваннями від матчу 13-го туру Прем'єр-ліги, у якому "Металіст 1925" прийматиме "Зорю".
- Здається, що "Зоря" - це дуже важкий суперник? Що можете сказати про цю команду?
- Звісно, це один лідерів нашого чемпіонату. Багаторічний лідер нашого чемпіонату, котрий прагне дістатися якомога вище, спробувати потіснити "Шахтар" чи "Динамо", залізти на друге місце. Звісно, очікуємо на серйозний матч, максимально налаштовуємося.
- У матчах проти грандів українського футболу не вдавалося набирати очки. Здається, що у вас є велике бажання це зробити і ви серйозно до цього готуєтеся?
- Так. Найголовнішою в таких матчах стає психологія, мабуть. Якщо ми будемо сміливими, рішучими, то, думаю, ми постараємося виправити цю статистику.
- Що з психологією? Після "Олександрії", саме ментально, наскільки важко відновитися команді?
- Так, програли. Але, як кажуть у таких випадках: краще одного разу завантажитися на повну, ніж багато разів по 1:0. Тому сприйняли цю поразку, розібрали повністю та рухаємося далі.
- Наскільки добре розібрали "Зорю", є розуміння як проти них грати?
- Тренерський штаб доніс нам інформацію щодо "Зорі". Показав сильні сторони, слабкі, які можна використати - будемо намагатися це зробити.
- Команда відновилася фізично? У вівторок була гра, тепер у неділю.
- Це тільки матч покаже, відновилися ми чи ні. Відчуваємо себе добре. Гра покаже.
Після реєстрації ви отримаєте 100 балів на рахунок для оплати товарів та квитків.
Забули PIN? Введіть вашу e-mail або номер телефону для отримання нового PIN-коду.