Євген Ткачук: "Хочемо взяти реванш"

Євген Ткачук: "Хочемо взяти реванш"

01.12.2021 22:00
1669
ПЕРША КОМАНДА

Захисник "Металіста 1925" Євген Ткачук напередодні матчу проти "Колоса" розповів про своє відновлення після травми, психологію команди та бажання перемогти.

- Як почуваєте себе, адже доволі багато пропустили через травму?

- Так, на жаль, був період реабілітації, було потрібно залікувати травми, які я отримав. Дякувати Богу, зараз все нормально і я сподіваюсь, що зможу допомогти команді в двох матчах, які залишилися у цьому році.

- Чи погодитеся, що саме вас не вистачало команді. Бо не було Ткачука - не було набраних очок?

- Я не може так сказати. У нас є склад команди з 18-23 гравців. Є молоді хлопці, є досвідчені. Я не думаю, що з одним гравцем сильно змінився б результат Думаю, що тут гра команди загалом була не дуже хорошою. Ми розуміємо в якому ми положенні зараз і потрібно з нього виходити.

- Ви сказали, що розумієте в якому становищі. Як це відбивається на тренуваннях команди? Можливо готуєтеся з більшою злістю, або більшим натхненням?

- Так, ви правильно кажете: ми стаємо злішими. Ми не розуміємо чому так відбувається. На жаль, якісь обставини, багато травмованих, десь відсутність удачі, і так далі. На жаль, є негативний результат, але ми постараємося у останньому домашньому матчі, як мінімум, виправити положення.

- Наскільки психологічний фактор зараз важливий?

- Я думаю, що психологія - це один з найважливіших факторів. Особливо наприкінці календарного року. Тут уже, значною мірою, фізичні кондиції не набрати, потрібно просто підтримувати себе. А над психологією кожен має працювати. І тренер з нами працює. Ми маємо бути єдиною командою, має бути дух, ми маємо виходити та перемагати в матчах.

- Наскільки складний суперник "Колос"? Як готуєтеся до матчу проти них?

- Команда "Колос" - це міцна команда. Вони демонстрували це останніми сезонами. Так, розпочали цей цей сезон вони не зовсім вдало. Ми, на жаль, на виїзді, програли їм 1:0, хоча і провели гідну гру. Хочемо взяти реванш. Вважаємо, що програли незаслужено. Знову ж таки, що тут говорити. Потрібно виходити та на футбольному полі все доводити.



Коментарі ( 0 )
Поки що немає коментарів. Будьте першим!

Інші новини

ГриДень. ЖФК "ПЕК Зволле" - ЖФК "Харків"
Новини
ГриДень. ЖФК "ПЕК Зволле" - ЖФК "Харків"
Time
23.06.2026 08:00
Views
94
"Харків" вийшов із відпустки
Новини
"Харків" вийшов із відпустки
Time
22.06.2026 14:45
Views
200
Вікторія Калінчук - гравчиня ЖФК "Харків"
Новини
Вікторія Калінчук - гравчиня ЖФК "Харків"
Time
21.06.2026 11:30
Views
291
Останні новини
ГриДень. ЖФК "ПЕК Зволле" - ЖФК "Харків"
Жіноча команда
ГриДень. ЖФК "ПЕК Зволле" - ЖФК "Харків"
23.06.2026, 08:00
94
"Харків" вийшов із відпустки
Перша команда
"Харків" вийшов із відпустки
22.06.2026, 14:45
200
Вікторія Калінчук - гравчиня ЖФК "Харків"
Жіноча команда
Вікторія Калінчук - гравчиня ЖФК "Харків"
21.06.2026, 11:30
291
"Харків" U-19 - срібні призери Регіональної ліги U-19
Академія
"Харків" U-19 - срібні призери Регіональної ліги U-19
20.06.2026, 20:42
100
Вікторія Радіонова - гравчиня ЖФК "Харків"
Жіноча команда
Вікторія Радіонова - гравчиня ЖФК "Харків"
20.06.2026, 16:30
330
Анастасія Бєлкіна - гравчиня ЖФК "Харків"
Жіноча команда
Анастасія Бєлкіна - гравчиня ЖФК "Харків"
20.06.2026, 14:00
380
Ми в соцмережах