Євген Ткачук: "Кожен розуміє свою відповідальність"

Євген Ткачук: "Кожен розуміє свою відповідальність"

11.12.2021 22:00
1211
ПЕРША КОМАНДА
Після гри проти "Чорноморця" захисник "Металіста 1925" Євген Ткачук у флеш-зоні відповів на запитання журналістів.

- Чому не склався поєдинок з "Чорноморцем" . Чи очікували ви, що одесити з перших хвилин будуть так тиснути?

- Важко сказати очікували чи ні. Ти завжди, коли виходиш на поле маєш очікувати найважчого. Треба бути готовим до всього. Не думаю, що хтось, коли виходив на поле думав про те, що "Чорноморець" вийде на поле, стане біля свого штрафного майданчика та буде катати м'яч. На жаль, старт матчу видався дуже не приємним, пропустили дуже швидко два голи. Що сказати? Думаю, що в решті решт нам не було соромно за весь матч, створили велику кількість моментів. Ми грали сміливо, намагалися відігратися, не віддали м'яч, не грали пасивно. За такі моменти, вважаю, не соромно і в очі одне одному можемо дивитися, нам нічого поганого сказати одне одному.

- Що з реалізацією у "Металіста 1925", чому не вдається забивати, чому загалом мало голів?

- Важко сказати. Багато факторів може бути. Можливо, не везіння, можливо індивідуальна майстерність, можливо погодні умови. Можна стояти й розумнішати довго. Є фахівці, які краще знають, вони дадуть свою оцінку.

- Тим не менше, гострих моментів багато. Можливо, є психологічний фактор, зважаючи, що така тенденція негативна в команди.

- Я думаю, що так, є якісь психологічні моменти, котрі заважають команді. Правильно Дмитро Криськів сказав, потрібно кожному розібратися в собі під час відпустки. Відкинути всі сумніви, повернуться травмовані хлопці, буде вище конкуренція. Думаю, що якість гри зросте, відтак прийдуть голи та перемоги.

- Коли команда йшла з поля, всі мовчали, ніхто між собою не розмовляв. Яка була в роздягальні після матчу?

- Яка атмосфера? Всі пригнічені, засмучені. Дякувати Богу, немає ніяких конфліктів, ніхто одне одного не звинувачує. Думаю, що кожна доросла людина шукає причини в собі. Ніякого негативу такого плану немає в команді. Кожен розуміє свою відповідальність. Тож, так, ми засмучені, проте, скажімо так, все в межах розумного.
Коментарі ( 0 )
Поки що немає коментарів. Будьте першим!

Інші новини

ГриДень. ЖФК "ПЕК Зволле" - ЖФК "Харків"
Новини
ГриДень. ЖФК "ПЕК Зволле" - ЖФК "Харків"
Time
23.06.2026 08:00
Views
83
"Харків" вийшов із відпустки
Новини
"Харків" вийшов із відпустки
Time
22.06.2026 14:45
Views
194
Вікторія Калінчук - гравчиня ЖФК "Харків"
Новини
Вікторія Калінчук - гравчиня ЖФК "Харків"
Time
21.06.2026 11:30
Views
288
Останні новини
ГриДень. ЖФК "ПЕК Зволле" - ЖФК "Харків"
Жіноча команда
ГриДень. ЖФК "ПЕК Зволле" - ЖФК "Харків"
23.06.2026, 08:00
83
"Харків" вийшов із відпустки
Перша команда
"Харків" вийшов із відпустки
22.06.2026, 14:45
194
Вікторія Калінчук - гравчиня ЖФК "Харків"
Жіноча команда
Вікторія Калінчук - гравчиня ЖФК "Харків"
21.06.2026, 11:30
288
"Харків" U-19 - срібні призери Регіональної ліги U-19
Академія
"Харків" U-19 - срібні призери Регіональної ліги U-19
20.06.2026, 20:42
98
Вікторія Радіонова - гравчиня ЖФК "Харків"
Жіноча команда
Вікторія Радіонова - гравчиня ЖФК "Харків"
20.06.2026, 16:30
328
Анастасія Бєлкіна - гравчиня ЖФК "Харків"
Жіноча команда
Анастасія Бєлкіна - гравчиня ЖФК "Харків"
20.06.2026, 14:00
378
Ми в соцмережах