Сидоренко та Батюшин про перші дні у Туреччині

Сидоренко та Батюшин про перші дні у Туреччині

29.01.2022 22:00
2061
ПЕРША КОМАНДА

Гравці "Металіста 1925" Денис Сидоренко та Юрій Батюшин розповіли про свої враження від побутових умов у Туреччині, перші контрольні поєдинки та що сумують за родинами.

Денис Сидоренко:



- Денисе, почалася турецька частина зборів "Металіста 1925". Розкажіть, будь ласка, про побутові умови проживання, футбольні поля, харчування?


- Нормально. Ми ж тут вже не вперше. Тому все, що потрібно - все є. Басейн, хороше харчування, поля поруч. Усе відмінно.

- Як то кажуть, "з корабля на бал" зіграли перший спаринг, далі кілька тренувань та другий матч? Як перші дні? Які враження від тренувань та поєдинків?

- Враження, загалом, нормальні. Ми на зборах, під навантаженнями. Зрозуміло, прилетіли і одразу гра. Тому зіграли по тайму. На зборах результат не головне. Скоріш за все, більше потрібно добре фізично та тактично підготуватися й грати від матчу матчу.

- Учора був матч з серйозним суперником - "Антальяспором". Показували непоганий футбол. Які враження саме від цієї гри?

- Так, епізодами добре виходило. Були моменти, могли навіть забивати, але не забили. Нічого страшного. Зіграли, загалом, непоганий поєдинок. Повторюсь, грали під навантаженнями. Тому потрібно добре відновлюватися і працювати.

- Цей збір незвично довгий для "Металіста 1925". Як вважаєте, після його закінчення команда буде у формі наближеній до оптимальної?

- Думаю, що так. Так, довгий збір, але це краще, ніж в снігу, по кризі бігати. Звісно, що тут краще. Тому нам потрібно добре підготуватися та зробити правильні висновки та не повторювати наших помилок. Головне - це добре попрацювати.

- Цей зимовий збір - це фундамент, правильно? І від нього залежатиме дуже багато?

- Так. Звісно, що тут закладається фундамент. Дуже важливо підійти уважно, щоб без травм, провести хорошу роботу. Щоб далі мати хорошу фізичну підготовку, бо поперед чемпіонат. Важливо грати якісно у кожному матчі, намагатися грати на перемогу, тому це важливо.

- З родиною на зв'язку? Як вони там? Мабуть, заздрять, що у них там сніг, а тут майже тепло?

- Так, думають, що тут тепло, море, пляж. Але це не так. Тут також прохолодно, зараз йде дощ. Але загалом, звісно, сумує родина, хочеться бути ближче.

Юрій Батюшин:



- Юрій, у "Металіста 1925" 26-денний збір у Туреччині. Які завдання ставите перед собою? Як має виглядати команда після того, як збір закінчиться?

- Перш за все, ставиться мета якісно підготуватися до чемпіонату, до поновлення сезону та закріпитися в основному складі. Бо нікому місце в основі не гарантовано. У нас багато якісних футболістів, тож, поки такі цілі. Щодо команди. Знову ж таки, всі мають підійти у хорошій формі, виглядати, як одне ціле.

- Два тренування, дві гри провела команда на натуральному полі. Як ноги себе почувають?

- Як на зборах. Завжди втомлені, важкі, натягнуті. Але нічого. Розуміємо, що це потрібно на цьому етапі. І найголовніше підійти якісно до чемпіонату.

- Вболівальники сварили команду за 0:4. Ми розуміємо, що це не легко грати після такої дороги. Загалом, як оцінюєш два матчі, які вже зіграно?

- Знаю, що не всі вболівальники сварили за 0:4. Дехто з розумінням поставилися до цього результату. Але ми й самі себе сварили за 0:4. Бо поразка з великим рахунком завжди неприємно. Ця гра була потрібна, з літака, порухатися, розтрусити себе. Це, можливо, навіть краще, ніж тренування. Щодо другої гри. Хороший суперник, хороший спаринг. Ми, помітно, що вже краще підійшли до цього матчу. Були більш свіжими. Але все рівно лишаємося під навантаженнями. І, можливо, десь не проявили своїх найкращих якостей через це. Нічого, підготовка триває. Думаю, що наступні матчі ставатимуть все краще і краще.

- Якістю полів задоволені?

- Безумовно. Якість полів тут зараз на найвищому рівні.

- Побутові умови? Були тут рік тому, зараз щось змінилося?

- Нічого не змінюється, все чудово. Як каже Владислав Дмитренко: "все відмінно".

- Сьогодні чергова гра з сербською "Воєводиною". Як вважаєш, як вона складеться?

- Це буде хороша перевірка. Як складеться? Покаже тільки гра. Сьогодні дощ йде. Поле може бути важким. Можливо ні, подивимося. Не знаємо у якому стані суперник знаходиться. Наше завдання - проводити свою гру так, як ми її бачимо, як її будуємо.

- Родина вже сумує?

- Так, обов'язково. Сумує дуже сильно. І я за ними дуже сильно сумую. Виходимо з ситуації, спілкуємося за допомогою відеозв'язку. Поки тільки так.



Коментарі ( 0 )
Поки що немає коментарів. Будьте першим!

Інші новини

ГриДень. ЖФК "ПЕК Зволле" - ЖФК "Харків"
Новини
ГриДень. ЖФК "ПЕК Зволле" - ЖФК "Харків"
Time
23.06.2026 08:00
Views
3
"Харків" вийшов із відпустки
Новини
"Харків" вийшов із відпустки
Time
22.06.2026 14:45
Views
180
Вікторія Калінчук - гравчиня ЖФК "Харків"
Новини
Вікторія Калінчук - гравчиня ЖФК "Харків"
Time
21.06.2026 11:30
Views
285
Останні новини
ГриДень. ЖФК "ПЕК Зволле" - ЖФК "Харків"
Жіноча команда
ГриДень. ЖФК "ПЕК Зволле" - ЖФК "Харків"
23.06.2026, 08:00
3
"Харків" вийшов із відпустки
Перша команда
"Харків" вийшов із відпустки
22.06.2026, 14:45
180
Вікторія Калінчук - гравчиня ЖФК "Харків"
Жіноча команда
Вікторія Калінчук - гравчиня ЖФК "Харків"
21.06.2026, 11:30
285
"Харків" U-19 - срібні призери Регіональної ліги U-19
Академія
"Харків" U-19 - срібні призери Регіональної ліги U-19
20.06.2026, 20:42
93
Вікторія Радіонова - гравчиня ЖФК "Харків"
Жіноча команда
Вікторія Радіонова - гравчиня ЖФК "Харків"
20.06.2026, 16:30
325
Анастасія Бєлкіна - гравчиня ЖФК "Харків"
Жіноча команда
Анастасія Бєлкіна - гравчиня ЖФК "Харків"
20.06.2026, 14:00
376
Ми в соцмережах