Останні дні погода у Белеці дуже примхлива, але все ж таки дозволила сьогодні зранку провести тренування гравцям "Металіста 1925" на футбольному полі, а вже пообіді знову почалась сильна злива гравці. Отож друге тренування, як і вчора, наша команда провела у тренажерній залі.
За прогнозами місцевих синоптиків, завтра зранку погода повинна покращитись та не завадити проведенню тренувань і контрольних матчів.
Вже завтра "Металіст 1925" проведе черговий товариський матч проти сербського ФК "Пролетер". Початок трансляції на MEGOGO о 15:55.
Після реєстрації ви отримаєте 100 балів на рахунок для оплати товарів та квитків.
Забули PIN? Введіть вашу e-mail або номер телефону для отримання нового PIN-коду.