Турецька частина зимових зборів "Металіста 1925" продовжується. Учорашній, десятий день на березі Середземного моря став першим вихідним днем для команди після того, як футболісти зібралися після відпустки на навчально-тренувальній базі у Високому 15-го січня.
Сьогодні ж наша команда повернулася до тренувань. Вранці футболісти отримали трохи різноманіття у заняттях, оскільки ранкове тренування проходило на піску. Перед ним команда привітала з 30-річним ювілеєм Соломона Кверквелію. Ну а вже вечірнє заняття було класичним та відбувалося на футбольному полі.
Також до вже відомого графіка контрольних поєдинків "Металіста 1925" додалося ще два матчі. 14-го лютого на 16:00 заплановано матч проти чемпіону Вірменії "Алашкерту". А 18-го лютого також о 16:00 зіграємо другий матч за день, де суперником "Металіста 1925" буде добре знайомий нам по вітчизняним змаганням - "Рух".
Після реєстрації ви отримаєте 100 балів на рахунок для оплати товарів та квитків.
Забули PIN? Введіть вашу e-mail або номер телефону для отримання нового PIN-коду.