"Металіст 1925" продовжує підготовку до поновлення УПЛ. Сьогодні у футболістів своєрідний ювілей. Місяць, як команда вийшла з відпустки та повернулася до тренувань. Також сьогодні 20-й день турецької частини підготовки.
Уперше від початку підготовки сьогодні у команди було тільки одне тренування. До того цілий місяць футболісти "Металіста 1925" займалися у дворазовому режимі. Тож, гравці готувалися у хорошому настрої. Приємних емоцій, звісно, додали і дві учорашні перемоги. Нагадаємо, що вчора "Металіст 1925" переміг представника елітного дивізіону Грузії "Самгуралі", а у другому поєдинку дня вдалося здобути вольову перемогу над діючим чемпіоном Вірменії.
Наступний "матчдей" на зборах буде також подвійним та водночас останнім для "Металіста 1925". 18-го лютого граємо контрольні поєдинки проти "Оболоні" та "Руху". А вже 26-го лютого перший поєдинок другої частини сезону проти "Шахтаря".
Квитки доступні в онлайн-продажу на нашому сайті, у сервісі "Інтернет-Білет" та клубному мобільному додатку.
Після реєстрації ви отримаєте 100 балів на рахунок для оплати товарів та квитків.
Забули PIN? Введіть вашу e-mail або номер телефону для отримання нового PIN-коду.