Двадцять три дні футболісти "Металіста 1925" не були у Харкові. Від того і були сльози на очах у дітей Дениса Сидоренка, які зустрічали тата в аеропорту.
З Анталії до Стамбулу "Металіст 1925" вилетів сьогодні о 15:30. А вже о 18:45 літак з футболістами, тренерами та персоналом нашого клубу вирушив до України і близько 20:30 приземлився у Харкові.
Гравці, звісно, не відмовляли в світлинах та автографах юним вболівальникам, які зустрічали команду. Після виснажливої дороги та точно ще більш виснажливих зборів у футболістів "Металіста 1925" у неділю - вихідний. А вже з понеділка команда цілеспрямовано готуватиметься до поновлення чемпіонату - домашнього поєдинку проти "Шахтаря".
Після реєстрації ви отримаєте 100 балів на рахунок для оплати товарів та квитків.
Забули PIN? Введіть вашу e-mail або номер телефону для отримання нового PIN-коду.