Сьогодні на навчально тренувальній базі у селищі Високий гравці "Металіста 1925" повернулися до тренувального процесу, після того, як учора отримали вихідний, після суботнього вечірнього повернення до України з Туреччини.
На сьогодні у гравців "Металіста 1925" було заплановано тільки одне тренування, яке відбувалося у першій половині дня. На занятті футболісти були у доброму гуморі, але при цьому і відчувалася їх вмотивованість.
Також вони відзначали гарний, як для цієї пори року, стан тренувального поля, яке спеціально заздалегідь готували до їх приїзду. Було ввімкнено підігрів, а саме поле було накрите спеціальною плівкою, яку
зняли тільки сьогодні вранці безпосередньо перед початком тренування.
Нагадаємо, що перший поєдинок "Металіста 1925" у другій частині сезону відбудеться 26-го лютого о 17.00. Суперником нашої команди стане "Шахтар".
Квитки доступні в онлайн-продажу на
нашому сайті, у сервісі
"Інтернет-Білет" та
клубному мобільному додатку.