Максим Задерака: "Чудовий колектив, тренери, керівництво та вболівальники"

Максим Задерака: "Чудовий колектив, тренери, керівництво та вболівальники"

01.07.2022 22:00
1720
ПЕРША КОМАНДА

Максим Задерака - це один з групи гравців, у яких напередодні скінчилися контракти з "Металістом 1925" та які з різних причин не були продовжені. За не довгий період у клубі Задерака став улюбленцем вболівальників. Відтак півзахисник розповідає чи правильним рішенням було обрати саме "Металіст 1925" минулого літа, які враження лишилися після року проведеного в команді та що він може побажати "Металісту 1925" у майбутньому.


- Фактично сезон ти провів у складі "Металіста 1925", практично лиш половину. Як ти може оцінити цей період у своїй кар'єрі?


- У минулому році серед декількох пропозицій я обрав саме "Металіст 1925" через низку факторів і вже зараз можу сказати, що це було цілком правильне рішення. Дружній колектив, цікавий стиль гри, наявна інфраструктура (база зі стадіоном), а також наші вболівальники. Усе це дозволяло сконцентруватися виключно на футболі і вдосконалювати власну, командну гру. Звичайно, залишився неприємний осад  через початок війни 24-го лютого. Ми ґрунтовно готувались до весняної частини, провели якісні збори, мали усі передумови навесні покращити результати та стрибнути вище загального десятого місця. Але, на жаль, втрутились жахливі події. Війна зруйнувала усі плани і тому оцінити дебютний сезон "Металіста 1925" наразі важко.


- Які враження у тебе лишилися від "Металіста 1925"?


- Враження, як я вище сказав, дійсно позитивні. Чудовий колектив, тренери, керівництво та вболівальники. Харків гарне місто. Впевнений, що після усіх жахіть війни і перемоги України, Харків стане ще кращим, ще більш привабливим. Чому? Бо харків'яни справжні патріоти свого краю. І максимально швидко після війни відновлять те, що було зруйновано окупантами. Іншого просто не дано.


- Що можеш побажати клубу, вболівальникам на прощання?


- Прийдешній сезон в УПЛ змінить дуже багато сталих традицій нашого футболу, які сформувалися за останні роки. Багато хлопців вже залишили "Металіст 1925", прийдуть нові виконавці, нові обличчя. Побажання стосується не тільки "Металіста 1925", а й усього українського клубного футболу. Бажаю нашим клубам, щоб новий сезон УПЛ відбувся, щоб вболівальники мали змогу відволіктись від сумних воєнних подій і хоча б дві години на тиждень отримати трошки позитиву, вболіваючи за свій улюблений клуб. Проте, ще раз скажу, головне – щоб сезон відбувся. Це буде сигналом усьому світові, що ми живі, що ми існуємо і попри важкі обставини продовжуємо грати в футбол! 

Дякую нашим Збройним Силам України за захист и те що ми зможемо займатись нашою улюбленою справою!!!


Дивіться також:
Яким було перше інтерв'ю Задераки в клубі

Коментарі ( 0 )
Поки що немає коментарів. Будьте першим!

Інші новини

"Харків" вийшов із відпустки
Новини
"Харків" вийшов із відпустки
Time
22.06.2026 14:45
Views
170
Вікторія Калінчук - гравчиня ЖФК "Харків"
Новини
Вікторія Калінчук - гравчиня ЖФК "Харків"
Time
21.06.2026 11:30
Views
280
"Харків" U-19 - срібні призери Регіональної ліги U-19
ДЮФСШ Металіст 1925: останні новини | Офіційний сайт ФК Металіст 1925 Харків
"Харків" U-19 - срібні призери Регіональної ліги U-19
Time
20.06.2026 20:42
Views
90
Останні новини
"Харків" вийшов із відпустки
Перша команда
"Харків" вийшов із відпустки
22.06.2026, 14:45
170
Вікторія Калінчук - гравчиня ЖФК "Харків"
Жіноча команда
Вікторія Калінчук - гравчиня ЖФК "Харків"
21.06.2026, 11:30
280
"Харків" U-19 - срібні призери Регіональної ліги U-19
Академія
"Харків" U-19 - срібні призери Регіональної ліги U-19
20.06.2026, 20:42
90
Вікторія Радіонова - гравчиня ЖФК "Харків"
Жіноча команда
Вікторія Радіонова - гравчиня ЖФК "Харків"
20.06.2026, 16:30
322
Анастасія Бєлкіна - гравчиня ЖФК "Харків"
Жіноча команда
Анастасія Бєлкіна - гравчиня ЖФК "Харків"
20.06.2026, 14:00
373
ЖФК "Харків" зіграє чотири контрольні матчі в Нідерландах
Жіноча команда
ЖФК "Харків" зіграє чотири контрольні матчі в Нідерландах
20.06.2026, 12:05
203
Ми в соцмережах