Команда починатиме готуватися до старту нового сезону.
Сьогодні у "Металіста 1925" день заїзду на базу. Гравці команди з'їзжаються зі всіх куточків країни до села Щасливе, що поблизу Києва. Гравці та персонал, які перебували у Харкові, близько 12.00 вирушили на Київщину на клубному автобусі і вже ввечері прибули до готелю "Al Mar" у Щасливому. Саме тут буде база клубу, де "Металіст 1925" готуватиметься до старту нового сезону в УПЛ.
Завтра футболісти проходитимуть медогляд, а на вівторок, 5 липня, заплановано перший тренувальний день.
Після реєстрації ви отримаєте 100 балів на рахунок для оплати товарів та квитків.
Забули PIN? Введіть вашу e-mail або номер телефону для отримання нового PIN-коду.