Сьогодні футболісти провели насичений тренувальний день, розпочавши передсезонну підготовку.
Гравці "Металіста 1925" провели кілька тренувальних сесій. Уранці футболісти годину присвятили роботі в тренувальній залі, вийшовши звідки, ще сорок хвилин займалися біговою роботою.
Ще до обіду тренерський штаб провів для своїх підопічних теоретичне заняття. І тільки після цього футболісти змогли підкріпитися та кілька годин перепочити.
Адже після вимушеного простою вони змушені наполегливо тренуватися у дворазовому режимі. Відтак уже ввечері на гравців очікувало заняття з м'ячами на футбольному полі.
Брали участь у тренуваннях воротарі: Денис Сидоренко, Максим Коваленко, Ігор Потімков. Захисники: Максим Жичиков, Дмитро Капінус, Михайло Шершень, Євген Ткачук, Юрій Потімков, Микита Безуглий, Іван Коваленко. Півзахисники: Артем Габелок, Дмитро Кравченко, Ростислав Русин, Антоній Емере. Нападники: Віталій Пономар та Ілля Зубков. А також гравці, які перебувають на перегляді.
Нагадаємо, що після учорашнього медогляду, майже усі наявні футболісти доступні для передсезонної роботи. І тільки Владислав Дмитренко та Андрій Ременюк доєднаються до тренувального процесу трошки пізніше.
Читайте також:
Недєлін: "Старт нового сезону - це показ того, що Україна живе"
Після реєстрації ви отримаєте 100 балів на рахунок для оплати товарів та квитків.
Забули PIN? Введіть вашу e-mail або номер телефону для отримання нового PIN-коду.