Ігор Курило: "Дуже задоволений перейти в таку команду, як "Металіст 1925"

Ігор Курило: "Дуже задоволений перейти в таку команду, як "Металіст 1925"

09.07.2022 22:00
2945
ПЕРША КОМАНДА

Своє перше інтерв'ю у якості гравця "Металіста 1925" дав для клубної пресслужби новачок команди Ігор Курило.


- Вітаємо тебе з тим, що ти гравцем "Металіста 1925". Що це для тебе означає, які емоції від підписання контракту з клубом?


- Я дуже задоволений перейти в таку команду, як "Металіст 1925". Команда Прем'єр-ліги, я до того не виступав у Прем'єр-лізі. Дуже хочу допомогти цій команді досягти поставлених цілей у майбутньому сезоні.


- Розкажи, будь ласка, про себе, як про гравця? На твою думку, які в тебе є сильні риси, як можеш свою гру охарактеризувати? На яких позиціях можеш зіграти?


- Все життя грав на позиції лівого центрального захисника. Свої сильні сторони... Тренер мене побачив, покликав у команду. Він напевно щось у мені помітив. Я дуже радий, що так сталося, що я перейшов сюди.


- Як взагалі у тебе виник варіант з "Металістом 1925"?


- Взимку вже почали до мене телефонувати, ми почали домовлятися. Я вже тоді задумався всерйоз, щоб перейти в цей клуб. Але з "Агробізнесу" мене тоді не відпустили. Хотіли компенсацію, але влітку цей трансфер відбувся і я тут.


- Ти виходив на поле проти "Металіста 1925", мабуть стежив за УПЛ. Що загалом можеш сказати про цю команду?


- Так, я грав у Першій лізі багато разів проти "Металіста 1925". Що можу сказати про команду? Це та команда, яка дійсно старається грати в футбол. Не так, що через довгі передачі, а там попереду, як вдасться. А тут кожен футболіст знає за яку зону він відповідає і мені це імпонує, як футболісту. Гра команди.


-  Ти уже деякий час тренуєшся з "Металістом 1925". Зараз така важка робота.  Але, тим не менше, які твої враження від тренувального процесу?


- Від ранкових тренувань такі собі враження, бо закладається "фундамент" на весь сезон. Бігова робота, звичайно, не є приємною. А вечірні тренування - це вже в задоволення, з м'ячем працюємо. Поки що втягуюся. Думаю, що все буде добре.


- Період від 24-го лютого до того моменту, як ти приїхав на збір "Металіста 1925", як ти проживав цей період? Чи підтримував форму?


- Я був удома. Вступив у лави місцевої територіальної оборони. Проходив деякі навчання. Форму, як сказати. Час од часу в футбол бігали. А так щоб тренуватися не було часу і навіть бажання не було. Бо така ситуація в країні, ніхто не знає, що буде завтра. Слава Богу, що футбол повертається. Сподіваємося, що чемпіонат проведеться і все буде добре. Російські окупанти покинуть нас.


- Згинуть?


- Згинуть 100%.



Коментарі ( 0 )
Поки що немає коментарів. Будьте першим!

Інші новини

"Харків" вийшов із відпустки
Новини
"Харків" вийшов із відпустки
Time
22.06.2026 14:45
Views
168
Вікторія Калінчук - гравчиня ЖФК "Харків"
Новини
Вікторія Калінчук - гравчиня ЖФК "Харків"
Time
21.06.2026 11:30
Views
277
"Харків" U-19 - срібні призери Регіональної ліги U-19
ДЮФСШ Металіст 1925: останні новини | Офіційний сайт ФК Металіст 1925 Харків
"Харків" U-19 - срібні призери Регіональної ліги U-19
Time
20.06.2026 20:42
Views
88
Останні новини
"Харків" вийшов із відпустки
Перша команда
"Харків" вийшов із відпустки
22.06.2026, 14:45
168
Вікторія Калінчук - гравчиня ЖФК "Харків"
Жіноча команда
Вікторія Калінчук - гравчиня ЖФК "Харків"
21.06.2026, 11:30
277
"Харків" U-19 - срібні призери Регіональної ліги U-19
Академія
"Харків" U-19 - срібні призери Регіональної ліги U-19
20.06.2026, 20:42
88
Вікторія Радіонова - гравчиня ЖФК "Харків"
Жіноча команда
Вікторія Радіонова - гравчиня ЖФК "Харків"
20.06.2026, 16:30
319
Анастасія Бєлкіна - гравчиня ЖФК "Харків"
Жіноча команда
Анастасія Бєлкіна - гравчиня ЖФК "Харків"
20.06.2026, 14:00
371
ЖФК "Харків" зіграє чотири контрольні матчі в Нідерландах
Жіноча команда
ЖФК "Харків" зіграє чотири контрольні матчі в Нідерландах
20.06.2026, 12:05
200
Ми в соцмережах