Сьогодні у команди було відновлювальне заняття після гри проти "Штурму".
Після розминки та розтяжки тренерський штаб знову запропонував футболістам позмагатися в тенісбол. У підсумку напружених та емоційних протистоянь перемогу святкувала команда у складі Олега Голодюка, Михайла Шершня, Андрія Ременюка та Антонія Емере.
Уже завтра вранці "Металіст 1925" проведе третій контрольний поєдинок на зборах. Суперник - "Нива" з села Бузова, що на Київщині. Команда є діючим чемпіоном та володарем кубка столичного регіону та готується дебютувати у професіональному футболі.
Після реєстрації ви отримаєте 100 балів на рахунок для оплати товарів та квитків.
Забули PIN? Введіть вашу e-mail або номер телефону для отримання нового PIN-коду.