Після учорашнього вихідного гравці "Металіста 1925" знову стали до роботи. Попереду у футболістів черговий тренувальний тиждень. Після кількох чисто тренувальних днів настане час спарингів. З "Чорноморцем" (30 липня), ФСК "Маріуполь" (1 серпня), "Рубікон" (2 серпня). Матчі, за вимогою місцевої влади, відбуватимуться без присутності глядачів.
Сьогодні ж зранку футболісти займалися в тренажерній залі, звідки перейшли на футбольне поле, а далі до кабінету на теорію. Увечері заплановано ігрове тренування.
Фотозвіт 24-го дня підготовки до вашої уваги:
Після реєстрації ви отримаєте 100 балів на рахунок для оплати товарів та квитків.
Забули PIN? Введіть вашу e-mail або номер телефону для отримання нового PIN-коду.