Півзахисник "Металіста 1925" Артем Габелок поділився враженнями від поєдинка проти "Чорноморця".
- Артеме, ти один з кількох гравців "Металіста 1925", які відіграли повністю гру проти "Чорноморця". Як оцінюєш фізичний стан, уже дозволяє грати 90 хвилин? Ну і загалом, сьогодні гралося?
- Важка гра сьогодні була. Зрозуміло, що "Чорноморець" краще готовий фізично. Бо вони зібралися раніше, ніж ми. Фізично вони готові вже. Ми ж поки тільки набираємо форму. Виглядали вони свіжіше, нам було важко. Але пацани старалися й моментами, я вважаю, ми виглядали непогано. Знову ж таки, це товариськи гра і я вважаю, що ми провели хороший поєдинок.
- Візуально здавалося, що проти "Колоса" легше гралося, ніж сьогодні?
- Зараз такий цикл у нас. Багато матчів, ми під навантаженнями. Сьогодні також виходили на гру в такому важкому стані. Немає свіжості, але так і набирається форма. Будемо добре виглядати в чемпіонаті. Зараз, все ж таки, збори і потрібно грати, коли в тебе важкі ніжки. Збори, працюємо.
- У минулому сезоні ти діяв переважно на позиції опорника. Зараз на зборах частіше опиняєшся трошки вище у центрі поля. Тут більше подобається грати?
- Мені все рівно, де грати. Але зараз же в нас з'явився Мартин - новий гравець. Він добре виглядає на позиції опорника і в нас якраз є можливість висмикнути мене вище. Мені, в принципі, комфортно тут грати. Там можна голів забивати більше, тому мене все влаштовує.
- Старт сезону чекаєте з нетерпінням?
- Зараз, знову ж таки, збори. Ми одні закінчили, другі починаємо. Збори - це завжди найнеприємніший момент для футболістів, я вже казав про це. Відтак, звісно, що ми чекаємо на чемпіонат. Коли буде одне тренування на день, ми будемо більш свіжими. Тому, звісно, чекаємо на чемпіонат.
Після реєстрації ви отримаєте 100 балів на рахунок для оплати товарів та квитків.
Забули PIN? Введіть вашу e-mail або номер телефону для отримання нового PIN-коду.