Гравець юнацької команди "Металіста 1925" Денис Козловський поділився враженнями від гри першого туру юнацького Чемпіонату України проти "Шахтаря".
- Розпочався сезон, перша гра відбулася, які в тебе враження від цього матчу? Важко сьогодні ще було?
- Так, правильно ви говорите, було дуже тяжко, бо ми зібралися тільки за три тижні до старту сезону. А "Шахтар", по-перше", уже три сезони грає однією й тією ж командою, а у нас майже нова команда, тому ще не сильно втягнулися, не сильно зігралися. Але - на все свій час.
- І, мабуть, те, що більша частина наших гравців є на кілька років є молодшими за своїх сьогоднішніх суперників, це також дається взнаки?
- Так, це дається взнаки, бо у них більше футболістів 2003-го, 2004-го. Вони вже більше досвідчені, майстерність у них вища. Але нічого, будемо працювати, працювати й працювати.
- Як ти вважаєш, на тебе й загалом на команду не вплине негативно в психологічному плані такий початок сезону?
- Я думаю що ні, тому що руки не можна ніколи опускати, а потрібно тренуватися і з кожною грою прогресувати. Все буде. З кожною грою.
- Якщо повернутися до етапу підготовки, як тобі в "Металісті 1925", ти новачок команди, як себе відчуваєш?
- Відчуваю себе добре, колектив хороший, добре сприйняли. Команда добра, хороша, дружелюбна. Будемо працювати, тренуватися далі.
Після реєстрації ви отримаєте 100 балів на рахунок для оплати товарів та квитків.
Забули PIN? Введіть вашу e-mail або номер телефону для отримання нового PIN-коду.