Артем Дудік: "З "Чорноморцем" буде дуже важлива гра"

Артем Дудік: "З "Чорноморцем" буде дуже важлива гра"

25.08.2022 22:00
982
ПЕРША КОМАНДА

Як опинився в команді, улюблену позицію та враження від дебюту розповів напередодні матчу проти "Чорноморця" півзахсник "Металіста 1925" Артем Дудік.


- Ти не так давно став гравцем "Металіста 1925", але проходив збори з командою. Які емоції від того, що став гравцем цієї команди? Які відчуття після зборів? Як опинився в клубі?


- Опинився, якось так вийшло, що зв'язались один з одним з керівництвом клубу. Вони запропонували приїхати на перегляд на збори. Так як я вже працював з Валерієм Сергійовичем Кривенцовим, то він також був не проти, щоб я приїхав на перегляд та пройшов збори. Підписав контракт,  дуже цьому радий. Вдячний тренерському штабу та керівництву клубу, що взяли мене в команду. За збори тільки позитивні враження, були хороші спаринги, хороші тренування. Думаю, що ми добре підготувалися до сезону і, думаю, що ми готові добиватися результату.


- Ти вже встиг дебютувати і в офіційному матчі. Проти однієї з найтитулованіших команд країни - "Шахтаря", у складі якого ти грав у молодіжних командах? Які враження від дебюту?


- Я думаю, що для нас позитивний матч, бо взяли важливе очко. Не можу сказати, що були якісь особливі емоції. налаштовувалися на роботу, що буде важка гра. Виходили, працювали грали, щоб добути результат.


- Розкаи про себе, як про гравця? На яких позиціях можеш зіграти, на яких позиціях любиш грати?


- Я люблю грати, коли я на полі, а не на заміні, скажімо так. В атаці будь-де, де буду приносити користь команді, готовий грати, де тренерський штаб буде вважати за потрібне. Десь мене випустити, поставити грати, я готовий діяти на будь-якій позиції атакуючій зіграти.


- Між "Шахтарем" та "Чорноморцем" маленька пауза. Чи встигли, з одного боку відновитися, а з іншого - підготуватися до гри з одеситами?


- Я вважаю, що з "Чорноморцем" буде дуже важлива гра. Можливо, навіть важче, ніж з "Шахтарем". Вона буде така переломна в чемпіонаті. Якщо виграємо, то це буде такий хороший крок вперед. Думаю, що ми відновилися. Головне психологічно налаштуватися на матч, показати хороший результат. Бо для нас ці три очки чи одне будуть дуже важливі. Думаю, якщо ми виграємо, то це буде хороший поштовх, щоб далі рухатися в чемпіонаті.
 


Коментарі ( 0 )
Поки що немає коментарів. Будьте першим!

Інші новини

"Харків" вийшов із відпустки
Новини
"Харків" вийшов із відпустки
Time
22.06.2026 14:45
Views
124
Вікторія Калінчук - гравчиня ЖФК "Харків"
Новини
Вікторія Калінчук - гравчиня ЖФК "Харків"
Time
21.06.2026 11:30
Views
263
"Харків" U-19 - срібні призери Регіональної ліги U-19
ДЮФСШ Металіст 1925: останні новини | Офіційний сайт ФК Металіст 1925 Харків
"Харків" U-19 - срібні призери Регіональної ліги U-19
Time
20.06.2026 20:42
Views
85
Останні новини
"Харків" вийшов із відпустки
Перша команда
"Харків" вийшов із відпустки
22.06.2026, 14:45
124
Вікторія Калінчук - гравчиня ЖФК "Харків"
Жіноча команда
Вікторія Калінчук - гравчиня ЖФК "Харків"
21.06.2026, 11:30
263
"Харків" U-19 - срібні призери Регіональної ліги U-19
Академія
"Харків" U-19 - срібні призери Регіональної ліги U-19
20.06.2026, 20:42
85
Вікторія Радіонова - гравчиня ЖФК "Харків"
Жіноча команда
Вікторія Радіонова - гравчиня ЖФК "Харків"
20.06.2026, 16:30
314
Анастасія Бєлкіна - гравчиня ЖФК "Харків"
Жіноча команда
Анастасія Бєлкіна - гравчиня ЖФК "Харків"
20.06.2026, 14:00
363
ЖФК "Харків" зіграє чотири контрольні матчі в Нідерландах
Жіноча команда
ЖФК "Харків" зіграє чотири контрольні матчі в Нідерландах
20.06.2026, 12:05
196
Ми в соцмережах