Про гру на нуль, перші враження від УПЛ та підготовку до матчу проти "Ворскли" розповів захисник "Металіста 1925" Ігор Курило.
- Ігоре, розкажи, будь ласка, як пройшов період після гри з "Чорноморцем" перед матчем з "Ворсклою"?
- Тиждень пройшов так, що ми відпочили один день, одразу після гри з "Чорноморцем", а потім уже включилися в роботу. У нас всі думки були про "Ворсклу", багато розбирали їх матчі на теоріях, готувалися до їх схеми. Ось так пройшов наш тиждень.
- Для себе зробив якісь висновки про "Ворсклу"? Що зараз представляє собою ця команда?
- Це команда дуже хорошого рівня. Те, що вони програли два матчі сезону - це ні про що не говорить. Вони завтра вийдуть максимально настроєні, хотітимуть перемогти, так точно, як і ми.
- Як команду налаштовують, як команда налаштовується, з якими емоціями "Металіст 1925" підходить до цього матчу?
- Усі дуже хочуть перемогти вже в цьому сезоні. Тому настрій буде, як говорять, на всі сто. Хлопці докладуть максимальних зусиль, щоб перемогти в завтрашньому матчі.
- Для тебе це перший сезону в УПЛ. Два матчі зіграно. Ти захисник, команда не пропустила. Наскільки ти задоволений своїми дебютними матчами?
- Як сказати. Це здорово, що ми не пропускаємо в цих двох матчах, будемо старатися так і надалі. Але треба ще й забивати і здобувати перемоги. Це було б найкращим результатом для нас усіх.
- За ці два матчі загалом встиг скласти якесь враження про УПЛ?
- Рівень вищий, але... Тут більше дають грати в футбол, тут більше задоволення отримуєш.
Після реєстрації ви отримаєте 100 балів на рахунок для оплати товарів та квитків.
Забули PIN? Введіть вашу e-mail або номер телефону для отримання нового PIN-коду.