Нападник Андрій Чирук дебютував у складі "Металіста 1925", вийшовши на заміну в матчі проти "Ворскли". Після гри від поділився своїми враженнями від поєдинку, розповів про те як освоюється в команді, а також про свої амбіції:
- Вітаємо з дебютом у "Металісті 1925", у Прем'єр-лізі. Дебют вийшов переможним. Які твоїм емоції зараз щодо загалом гри і щодо саме твого дебюту?
- Звісно, я дуже радий дебютувати в Прем'єр-лізі та за "Металіст 1925". Емоції дуже позитивні та ще більше позитиву додала наша драма, ця перемога.
- Якісь додаткові настанови перед цим матчем чи перед виходом на заміну ти отримував від тренерського штабу?
- Тренер сказав просто користуватися своєю швидкістю і завжди відриватися в зони, намагатися там прийняти м'яч.
- Ти вже довго з командою, збори пройшов. Як тобі в "Металісті 1925"? Як тренувальний процес, як освоюєшся?
- Освоююсь дуже добре, дякуючи всім хлопцям. Мене прийняли дуже добре, колектив у "Металісті 1925" неймовірний. Швидко адаптувався. Щодо тренувального процесу, дуже хороші заняття, тренерський штаб все підказує, пояснює. Все добре.
- Ти молодий перспективний гравець, які ти сам особисто ставиш завдання перед собою? Які амбіції маєш?
- Амбіції завжди найвищі. Сьогодні я дебютував і це - перший крок моєї професійної кар'єри. Думаю, що я буду прогресувати далі та забивати голи, робити те, що від мене очікує тренерський штаб.
Після реєстрації ви отримаєте 100 балів на рахунок для оплати товарів та квитків.
Забули PIN? Введіть вашу e-mail або номер телефону для отримання нового PIN-коду.