Роман Мельник: "Цю перемогу ми заслужили своєю працею"

Роман Мельник: "Цю перемогу ми заслужили своєю працею"

09.09.2022 22:00
1085
ПЕРША КОМАНДА

Про першу перемогу, режим тренувань та стан травмованих гравців розповів після перемоги над "Дніпром-1" старший тренер юнацького складу "Металіста 1925" Роман Мельник.


- Скажу, що команда спрацювала, мабуть, як єдиний механізм. Вони виконали завдання, які тренерський штаб ставив перед командою на початку матчу. Та виконали ту установку, яка була дана їм, кожному футболісту окремо. Команді велике дякую за самовіддачу на футбольному полі та за бажання виграти цей матч.


- Погодні умови не сильно заважали їм виконувати всі настанови?


- Дійсно, погодні умови були дуже важкі, поле було важке. Проте багаж бажання сьогодні зробив  своє. Вони показали хорошу гру і зробили хороший результат. Тому, я думаю, що погодні умови сьогодні, напевне, на нашу користь, бо результат на табло.


- Вболівальникам можна тепер розраховувати на продовження позитивних результатів?


- Будемо старатися. Ми працюємо зараз в триразовому режимі, у нас постійно є зарядка, коли прокидаємося, в обід тренування, увечері тренування. Тому, я думаю, що цю перемогу ми заслужили своєю працею на футбольному. Тому ми будемо далі працювати та старатися радувати наших вболівальників хорошою грою і хорошими результатами.


- Є гравців з числа трошки більш досвідчених в команді, які зараз не грають. Коваль ще не грав у цьому сезоні, Баранов на ношах залишив поле у минулій грі?


- З Барановим у нас дійсно проблема. Ми зробили йому МРТ, мають бути результати вже. І тоді вже будемо знати, яка там ступінь травми. Я думаю, що у нас є молоді футболісти, які сьогодні показали, що вони можуть грати в футбол, можуть прогресувати і замінити старших футболістів, які у нас травмовані.  Ми працюємо, ми налаштовуємося в кожному матчі на перемогу, будемо старатися радувати наших вболівальників тільки перемогами. Коваль уже на тижні має починати з нами працювати. У нього також була підозра на меніск, але все обійшлося. Ми до середи відпочиваємо і в середу починаєм працювати і Єгор має бути з нами в загальній групі.

Коментарі ( 0 )
Поки що немає коментарів. Будьте першим!

Інші новини

"Харків" вийшов із відпустки
Новини
"Харків" вийшов із відпустки
Time
22.06.2026 14:45
Views
69
Вікторія Калінчук - гравчиня ЖФК "Харків"
Новини
Вікторія Калінчук - гравчиня ЖФК "Харків"
Time
21.06.2026 11:30
Views
251
"Харків" U-19 - срібні призери Регіональної ліги U-19
ДЮФСШ Металіст 1925: останні новини | Офіційний сайт ФК Металіст 1925 Харків
"Харків" U-19 - срібні призери Регіональної ліги U-19
Time
20.06.2026 20:42
Views
82
Останні новини
"Харків" вийшов із відпустки
Перша команда
"Харків" вийшов із відпустки
22.06.2026, 14:45
69
Вікторія Калінчук - гравчиня ЖФК "Харків"
Жіноча команда
Вікторія Калінчук - гравчиня ЖФК "Харків"
21.06.2026, 11:30
251
"Харків" U-19 - срібні призери Регіональної ліги U-19
Академія
"Харків" U-19 - срібні призери Регіональної ліги U-19
20.06.2026, 20:42
82
Вікторія Радіонова - гравчиня ЖФК "Харків"
Жіноча команда
Вікторія Радіонова - гравчиня ЖФК "Харків"
20.06.2026, 16:30
310
Анастасія Бєлкіна - гравчиня ЖФК "Харків"
Жіноча команда
Анастасія Бєлкіна - гравчиня ЖФК "Харків"
20.06.2026, 14:00
361
ЖФК "Харків" зіграє чотири контрольні матчі в Нідерландах
Жіноча команда
ЖФК "Харків" зіграє чотири контрольні матчі в Нідерландах
20.06.2026, 12:05
193
Ми в соцмережах