Під час міжнародної паузи "Металіст 1925" проведе спаринг проти колег по еліті українського футболу.
24-го вересня у Києві на НТК імені Баннікова наша команда проведе контрольний матч проти вже добре знайомого у цьому сезоні суперника - "Чорноморця". Попередньо старт поєдинку заплановано на 13:00, а формат матчу - три тайми по 32 хвилини.
А ось 26-го вересня матч проти "Полісся", про проведення якого клуби домовилися минулого тижня, не відбудеться. Уже сьогодні представники житомирського клубу повідомили про відмову від участі у спарингу.
Після реєстрації ви отримаєте 100 балів на рахунок для оплати товарів та квитків.
Забули PIN? Введіть вашу e-mail або номер телефону для отримання нового PIN-коду.