Про тривалу підготовку до "Олександрії", те, що трапляється вперше та настрій в команді розповів захисник "Металіста 1925" Максим Жичиков.
- Привіт, Максиме, так вийшло за календарем, що між матчами з Колосом та "Олександрією" 10 днів, чи не забагато? Як провели цей період?
- Я думаю, що не багато. Добре відпочили, було два вихідних, потім зібралися та провели вісім повноцінних тренувальних днів. Я думаю, що всі добре підготувалися та готові до матчу.
- Чи вдалося скласти враження про "Олександрію"? Що представляє собою команда, за рахунок чого можна здобути перемогу над ним?
- Команда хороша, там дуже хороші футболісти. Я думаю, що нам тренерський штаб підкаже, як краще підготуватися до цієї гри тактично і , думаю, що все нам вдасться.
- "Колос" - це була команда, яку "Металіст 1925" не міг перемогти в офіційних матчах раніше, у новому сезоні це вдалося спочатку на зборах і зараз в сезоні. З "Олександрією" така ж історія. У минулому сезоні дві поразки, але цього літа вже перемагали. Можна сказати, що підібрали рецепт, як впоратися щ цією командою?
- Колись же все трапляється вперше. Я думаю, що ми дуже добре для них підготувалися і провели дуже хорошу гру.
- Перемога над "Колосом" дозволила закріпитися у верхній частині турнірної таблиці. Якщо вдасться перемогти й "Олександрію" можна піднятися на четверту, а то й третю сходинку в турнірній таблиці. Чи є розмови про це в команді, між хлопцями? Чи не тиснуть такі думки?
- Думаю, що гравцям будь-якої команди хочеться як можна вище піднятися у турнірній таблиці. А там, будемо старатися та прикладати всі зусилля для цього.
- Загалом, з яким настроєм команда підходить до гри проти "Олександрії"?
- Усі в доброму гуморі, чекають на гру, думаю, що все нам вдасться.
Після реєстрації ви отримаєте 100 балів на рахунок для оплати товарів та квитків.
Забули PIN? Введіть вашу e-mail або номер телефону для отримання нового PIN-коду.