Про не зіграний матч проти "Олександрії", підготовку до "Львова", стадіон в Ковалівці та вплив ситуації в країні на футболістів - у інтерв'ю ведучій клубних соцмереж Даші Лелюк перед матчем зі "Львовом" розповів захисник "Металіста 1925" Ігор Курило.
- Ігоре, привіт. Така ситуація склалася, що матч з "Олександрією" скасували в останній момент. Це якось психологічно вплинуло на команду?
- Всі хотіли зіграти цю гру. Ми вже мали велику паузу перед тим. Підготувалися до неї, всі хотіли перемогти, але, як бачимо, наш ворог не спить. Така ситуація і всі вже чекаємо на завтрашню гру.
- Як пройшла підготовка до гри зі "Львовом"?
Все, як зазвичай. Ми тренувалися за планом, підготувалися, розібрали цю команду. Мені здається, що ми добре підготувалися і завтра чекаємо на них.
- Що можеш сказати про "Львів", наскільки складно буде проти них грати?
- Комана з заходу України, де, здебільшого, на перший план виходять бійцівські якості. Прості хлопці, які захочуть в нас забрати очки, але ми, зі свого боку, постараємося не дати їм цього зробити.
- У цьому сезоні ви грали усі матчі, окрім "Дніпра-1" на "Олімпійському". Якраз та гра лишається єдиною, яку програли. Чи не буде складніше грати зі "Львовом" через те, що прийматимемо суперника в Ковалівці, а не на "Олімпійському"?
- Та ні. Сподіваюсь, що ніяк не вплине, це була випадковість. Точніше, не випадковість, бо програли ми там по-ділу. Але завтра, думаю, стадіон в Ковалівці стане для нас фартовим.
- Взагалі, ситуація в країні на цьому тижні якось вплаває на настрій команди, можливо, додає нервовості? Чи всі зосереджені лиш на тренуваннях та на матчі?
- Звичайно, ситуація в країні всіх нас хвилює, кожен переживає за свою країну, за її територію, але, коли вихдимо на тренування, всі хлопці відпускають цю ситуацію і стараються виконувати те, що каже тренер.
Після реєстрації ви отримаєте 100 балів на рахунок для оплати товарів та квитків.
Забули PIN? Введіть вашу e-mail або номер телефону для отримання нового PIN-коду.