Автор переможного голу в ворота "Інгульця" Микита Безуглий розповів про серце складене з пальців, труднощі гри в захисті проти петровців та необхідність цієї перемоги.
- Був доволі складний поєдинок. На жаль, пропустили гол у середині першого тайму. Проте всі молодці, що проявили характер, відігралися, а потім і здобули перемогу.
- Хоч центральні захисники сьогодні відзначилися результативними діями в атаці, але в захисті вам було сьогодні також не просто?
- Так, тут я згоден. "Інгулець" дуже хороша команда, атлетично сильна. Проте загалом, як команда, я вважаю, що ми впоралися добре сьогодні.
- Наскільки приємно забити переможний гол, дебютний для тебе в УПЛ? Едмар в коментарі сказав, що тренерський штаб просив футболістів вірити, що вони заб'ють, коли йдуть на стандарт до чужого штрафного? Ти вірив?
- Дуже приємно, адже чекав на цей гол дуже довго. Радий, що забив у дуже потрібний час для нашої команди. Звісно, вірив, бо інакше забити не вдасться.
- Святкуючи, ти склав серце з пальців, кому передавав вітання?
- Для дружини. Вона кожен раз, коли проводжає мене на гру, то каже, щоб забив гол та показав їй серце. Нарешті вона цього дочекалася.
- Команда не могла перемогти 6 матчів? Це тисло? Тепер тягар спав? Чи не звертали уваги?
- Так, довга в нас вийшла серія без перемог. У футболі завжди зустрічається тиск і зараз він теж був. Ми всі розуміли наскільки важлива гра і наскільки нам потрібна саме перемога.
Після реєстрації ви отримаєте 100 балів на рахунок для оплати товарів та квитків.
Забули PIN? Введіть вашу e-mail або номер телефону для отримання нового PIN-коду.