Олег Голодюк: "Для будь-якого тренера просто мрія тренувати такий колектив"

Олег Голодюк: "Для будь-якого тренера просто мрія тренувати такий колектив"

25.11.2022 22:00
1887
ПЕРША КОМАНДА

Тренер "Металіста 1925" Олег Голодюк прокоментував гру команди у поєдинку проти "Динамо":

- Дуже важка гра проти хорошого суперника. "Динамо" є "Динамо". Це один з лідерів нашого чемпіонату. Хлопці терпіли, билися один за одного і як нагороду здобули один заліковий пункт. Хоча "Динамо" мало перевагу, ми це розуміємо. Порадувало дуже ставлення хлопців до гри. Вони заслужили своїм ставленням на нічию. Могли і виграти, звичайно, але, не будемо гнівити Бога, "Динамо" також мало 100%-ві моменти, тому для нас нічия позитивний результат.


- "План А" на гру був зрозумілий: відбитися і грати на контратаках. А "план Б" у вас був, на випадок, якщо б "Динамо" вдалося" забити?


- Не правильна у вас думка про наш план. Якби пропустили, тоді б побачили. Не було "плану А", як ви сказали, відбиватися. Відбиватися це взагалі слово, яке б я на вашому місці не казав. Бо ми в нашій команді такі слова не використовуємо. Були думки чекати свій шанс на контратаках, бо знали, що "Динамо" грає дуже високо, флангові захисники високо розташовуються. А позаду захисники лишаються один в один. Хотіли скористатися своїми шансами. Але сама гра змусила хлопців притиснутися до власного штрафного майданчика. Ми це бачили з тренерської лави. У процесі гри дуже важко переналаштуватися. Проте, все ж таки, хлопці терпіли і витримали.


- Що вам сьогодні сподобалося у грі вашої команди, а що не сподобалося? І чи виконали хлопці установку на гру?


- Я вже третій раз, напевно, скажу: сподобалося їх ставлення, сподобалося як вони билися один за одного. Які в них були емоції, як вони розмовляли один з одним на полі, що нам не вистачало в попередніх матчах. Сподобалося їх ставлення. У таких поєдинках будується колектив, ми їм тільки що в роздягальні подякували за півтори місяці нашої спільної праці. Здається, я вже це говорив: для будь-якого тренера просто мрія тренувати такий колектив. Це справжні молодці, вони заслуговують тільки на похвалу. Сьогодні і взагалі.

Коментарі ( 0 )
Поки що немає коментарів. Будьте першим!

Інші новини

Світлана Когут - гравчиня ЖФК "Харків"
Новини
Світлана Когут - гравчиня ЖФК "Харків"
Time
21.06.2026 15:30
Views
225
Вікторія Калінчук - гравчиня ЖФК "Харків"
Новини
Вікторія Калінчук - гравчиня ЖФК "Харків"
Time
21.06.2026 11:30
Views
233
"Харків" U-19 - срібні призери Регіональної ліги U-19
ДЮФСШ Металіст 1925: останні новини | Офіційний сайт ФК Металіст 1925 Харків
"Харків" U-19 - срібні призери Регіональної ліги U-19
Time
20.06.2026 20:42
Views
72
Останні новини
Світлана Когут - гравчиня ЖФК "Харків"
Жіноча команда
Світлана Когут - гравчиня ЖФК "Харків"
21.06.2026, 15:30
225
Вікторія Калінчук - гравчиня ЖФК "Харків"
Жіноча команда
Вікторія Калінчук - гравчиня ЖФК "Харків"
21.06.2026, 11:30
233
"Харків" U-19 - срібні призери Регіональної ліги U-19
Академія
"Харків" U-19 - срібні призери Регіональної ліги U-19
20.06.2026, 20:42
72
Вікторія Радіонова - гравчиня ЖФК "Харків"
Жіноча команда
Вікторія Радіонова - гравчиня ЖФК "Харків"
20.06.2026, 16:30
301
Анастасія Бєлкіна - гравчиня ЖФК "Харків"
Жіноча команда
Анастасія Бєлкіна - гравчиня ЖФК "Харків"
20.06.2026, 14:00
353
ЖФК "Харків" зіграє чотири контрольні матчі в Нідерландах
Жіноча команда
ЖФК "Харків" зіграє чотири контрольні матчі в Нідерландах
20.06.2026, 12:05
180
Ми в соцмережах