Олег Голодюк: "Видно по хлопцях, що це ще не їх максимум"

Олег Голодюк: "Видно по хлопцях, що це ще не їх максимум"

18.01.2023 22:00
1480
ПЕРША КОМАНДА

Тренер "Металіста 1925" Олег Голодюк розповів Даші Лелюк про те, у якому стані футболісти повернулася з відпустки та плани на підготовку, як тренувати колишніх партнерів по команді та про взаємодію з Едмаром, а також про кадрові побажання та завдання для команди на друге коло:

- Олег Юрійович, у якому стані фізичному, психологічному, емоційному повернулася команда з відпустки? 


- Всі повернулися у хорошому настрої. Видно по хлопцях, що вони скучили за футболом, за роботою і наше завдання всіх підвести під один стан. Щоб уже потім готуватися у рівному емоційному, психологічному та фізичному стані до чемпіонату.


- Чи аналізували ви під час відпустки першу частину чемпіонату? Які висновки зробили?


- Дуже багато аналізували. Висновок один: є до чого прагнути. Треба прогресувати, тим більше, що видно по хлопцях, що це ще не їх максимум.


- Наскільки 7-е місце відповідає тій грі, яку демонструвала команда у першому колі?


- Якщо є зараз сьоме місце, то на даний момент воно відповідає. Але, знову ж таки, видно по хлопцях, їх ставленню, що це не є їх максимумом.


- Як воно, тренувати тих, з ким ще рік тому грали разом?


- Прекрасно. Це є і вся відповідь!


- А як працюється разом з Едмаром?


- Також прекрасно. Ми з ним однодумці. У нас однакове бачення футболу, який ми хочемо втілити в команді. Так точно, як проти Едмара було дуже цікаво і приємно грати, так, не менш приємно, з ним тренувати разом.


- Уже кілька днів триває підготовка до другого кола. Розкажіть, як буде проходити вся підготовка? Можливо, можна її розбити на якісь етапи?


- Перший тиждень, ми зібралися в Щасливому, тут така, напевно неприємна для футболістів, я її сам не дуже любив, бігова робота. Але вони всі розуміють, що вона потрібна. Готуємося до другого етапу в Туреччині, де будемо тренуватися на зелених полях, там будуть вже ігри. Думаю, що для футболістів така робота буде вже цікавішою. Але без цієї роботи, яка є тут також не можна.


- Скільки плануєте чи хотілося б зіграти товариських матчів у Туреччині?


- З деякими клубами вже домовленості є, з деякими ведуться перемовини. Думаю, згодом ця інформація з'явиться. Планується 9 матчів.


- Чи варто очікувати від клубу якоїсь трансферної активності?


- Деякі наші побажання ми сказали керівництву, вони пішли нам на зустріч. Думаю, що вони зараз в цьому напрямку працюють. Але, знову ж таки, якщо не буде новачків, то ми повністю впевнені в хлопцях, які є в команді, довіра є, нічого страшного не станеться.


- На думку тренерського штабу на яких позиціях потрібно було б розширити кадровой потенціал?


- Кожен тренер, напевно скаже, що хотів би підсилення на кожну позицію. Але наші побажання, як я вже казав, керівництво знає, вони працюють в цьому напрямку і я думаю, що підсилення буде. А якщо не буде - то взагалі нічого страшного.


- Яке завдання ставитимете перед командою на другу частину чемпіонату?


- Прогресувати. Прогресувати в ігровому плані - це найголовніше. І ще розвиток клубу, розвиток команди. Якщо футболісти будуть все робити так, як вони роблять зараз, я думаю, що ми на правильному шляху і все буде добре.






Коментарі ( 0 )
Поки що немає коментарів. Будьте першим!

Інші новини

Світлана Когут - гравчиня ЖФК "Харків"
Новини
Світлана Когут - гравчиня ЖФК "Харків"
Time
21.06.2026 15:30
Views
219
Вікторія Калінчук - гравчиня ЖФК "Харків"
Новини
Вікторія Калінчук - гравчиня ЖФК "Харків"
Time
21.06.2026 11:30
Views
227
"Харків" U-19 - срібні призери Регіональної ліги U-19
ДЮФСШ Металіст 1925: останні новини | Офіційний сайт ФК Металіст 1925 Харків
"Харків" U-19 - срібні призери Регіональної ліги U-19
Time
20.06.2026 20:42
Views
71
Останні новини
Світлана Когут - гравчиня ЖФК "Харків"
Жіноча команда
Світлана Когут - гравчиня ЖФК "Харків"
21.06.2026, 15:30
219
Вікторія Калінчук - гравчиня ЖФК "Харків"
Жіноча команда
Вікторія Калінчук - гравчиня ЖФК "Харків"
21.06.2026, 11:30
227
"Харків" U-19 - срібні призери Регіональної ліги U-19
Академія
"Харків" U-19 - срібні призери Регіональної ліги U-19
20.06.2026, 20:42
71
Вікторія Радіонова - гравчиня ЖФК "Харків"
Жіноча команда
Вікторія Радіонова - гравчиня ЖФК "Харків"
20.06.2026, 16:30
297
Анастасія Бєлкіна - гравчиня ЖФК "Харків"
Жіноча команда
Анастасія Бєлкіна - гравчиня ЖФК "Харків"
20.06.2026, 14:00
351
ЖФК "Харків" зіграє чотири контрольні матчі в Нідерландах
Жіноча команда
ЖФК "Харків" зіграє чотири контрольні матчі в Нідерландах
20.06.2026, 12:05
180
Ми в соцмережах