Наставник юнацької команди "Металіста 1925" Роман Мельник підсумував перший тижневий цикл підготовки до весняної частини сезону.
- Перший цикл нам вдався. Ми провели всі заплановані тренування, зіграли всі матчі. З кожною грою хлопці додають, це помітно по результатам. Перший поєдинок ми програли, потім була нічия, а сьогодні перемогли. Впевнений, що ми на правильному шляху, набираємо форму, яка знадобиться нам у майбутніх матчах Чемпіонату.
- Ви переглядаєте досить багато претендентів на місце у команді. Можете щось сказати з цього приводу?
- Наразі можу сказати, що з одним хлопцем ми підпишемо професійний контракт. Також залишаються двоє вихованців нашої академії, які до цього були в Польщі.
- І про плани на майбутній тренувальний цикл...
- Зараз у нас закінчився загальнопідготовчий цикл і тепер ми переходимо до спеціальнопідготовчого. Він буде поділений на дві частини - з 3-го по 9-е лютого та з 11-го по 18-е. 10-го числа у нас буде відновлювальний день. Далі два дні відпочину та вже передзмагальний етап.