Ростислав Русин: "Хочеться забивати якнайбільше"

Ростислав Русин: "Хочеться забивати якнайбільше"

01.02.2023 22:00
826
ПЕРША КОМАНДА

Півзахисник "Металіста 1925" Ростислав Русин розповів про хід підготовки команди, враження від перших контрольних поєдинків та власні амбіції на друге коло.

- Чи звикли вже до навантажень, акліматизувалися до Туреччини, як самопочуття?


- Так, звикли до навантажень. Усе проходить добре, у хорошій атмосфері. Самопочуття, думаю, як і у всіх, трошки важкувато, але комфортно.


- Над чим працювали у перший період турецького збору?


- Це були бігова робота та робота в тренажерній залі над зміцненням м'язів. Це була така основна робота.


- Які враження від перших контрольних матчів. Проти кого було складніше грати "Радничків" чи "Хебиру"?


- Перша гра була дуже важка у тому плані, що був сильний вітер. Тому була боротьба більше з вітром, ніж з суперником. Але відіграли всі по тайму, думаю, добре. А друга гра, мабуть, були два різні тайми. Я грав у другому. Проти "Хебиру" було тяжкувато. Вони задали високий темп. Думаю, що друга гра була важчою. Вони були більш швидкими. Потрібно було на полі більше рухатися, ніж у першій грі.


- Уже відчувається, що заклали фундамент для успішного виступу в другій частині сезону чи ще треба допрацьовувати?


- Процес ще йде. Але, думаю, що відсотків на 60 ми вже заклали фундамент. Але потрібно ще тренуватися, у нас є для цього час. Будемо бачити в кінці.


- У грі з "Раднічками" ти діяв на позиції центрального півзахисника, а не флангового. Наскільки відомою для тебе є ця позиція, наскільки зручно грати не на фланзі?


- Я на цій позиції грав кілька років за "Рух", я знаю цю позицію, тому важко мені не було. Було комфортно.  Якщо потрібно було б обирати, то обрав би гру на фланзі.


- Ти став кращим бомбардиром команди у першій частині сезону. На скільки голів хотів би збільшити свій гольовий доробок у другій частині сезону?


- Точну цифру не хочу говорити. Але, звісно, хочеться забивати якнайбільше. Важко сказати. Більше, ніж в першому колі - буде добре. 


- Уже завтра у вас третій контрольний поєдинок. Чи достатньо сил, чи не мало було часу на відновлення?


- Звісно, для відновлення мало часу. Але це збори, це звичайний процес. завтра буде важка гра через те, що ми ці два дні дуже добре працювали. Було велике навантаження.



Коментарі ( 0 )
Поки що немає коментарів. Будьте першим!

Інші новини

Світлана Когут - гравчиня ЖФК "Харків"
Новини
Світлана Когут - гравчиня ЖФК "Харків"
Time
21.06.2026 15:30
Views
210
Вікторія Калінчук - гравчиня ЖФК "Харків"
Новини
Вікторія Калінчук - гравчиня ЖФК "Харків"
Time
21.06.2026 11:30
Views
219
"Харків" U-19 - срібні призери Регіональної ліги U-19
ДЮФСШ Металіст 1925: останні новини | Офіційний сайт ФК Металіст 1925 Харків
"Харків" U-19 - срібні призери Регіональної ліги U-19
Time
20.06.2026 20:42
Views
71
Останні новини
Світлана Когут - гравчиня ЖФК "Харків"
Жіноча команда
Світлана Когут - гравчиня ЖФК "Харків"
21.06.2026, 15:30
210
Вікторія Калінчук - гравчиня ЖФК "Харків"
Жіноча команда
Вікторія Калінчук - гравчиня ЖФК "Харків"
21.06.2026, 11:30
219
"Харків" U-19 - срібні призери Регіональної ліги U-19
Академія
"Харків" U-19 - срібні призери Регіональної ліги U-19
20.06.2026, 20:42
71
Вікторія Радіонова - гравчиня ЖФК "Харків"
Жіноча команда
Вікторія Радіонова - гравчиня ЖФК "Харків"
20.06.2026, 16:30
293
Анастасія Бєлкіна - гравчиня ЖФК "Харків"
Жіноча команда
Анастасія Бєлкіна - гравчиня ЖФК "Харків"
20.06.2026, 14:00
344
ЖФК "Харків" зіграє чотири контрольні матчі в Нідерландах
Жіноча команда
ЖФК "Харків" зіграє чотири контрольні матчі в Нідерландах
20.06.2026, 12:05
179
Ми в соцмережах