Едмар: "Хочемо щоб команда агресивніше грала в атаці"

Едмар: "Хочемо щоб команда агресивніше грала в атаці"

02.02.2023 22:00
956
ПЕРША КОМАНДА

Виконувач обов'язків головного тренера "Металіста 1925" Едмар розповів про хід підготовки команди, оцінив вже проведені контрольні поєдинку та розсекретив важливу складову в побудові команди:


- Майже 10 днів команда в Туреччині, над чим працювали у цей період?


- Цей період був дуже важливим для нас, бо ми хочемо використовувати як можна більше часу тут. Зробити більшу кількість передач - це для нас було найголовнішим. Та, звісно, щоб хлопці також працювали над силою. Щоб ноги були готовими до сезону.


- На чому будете зосереджуватися далі в роботі?


- Зараз більше акцентуємося на ігровій практиці. У нас зараз буде велика кількість матчів, будемо над цим працювати.


- Як взагалі умови для підготовки, чи є все необхідне?


- Головне, щоб було без травм. Це для нас найголовніше. Щоб до початку другого кола чемпіонату усі гравці були готовими.


- Команда зіграла два матчі, можете кожен з них коротко проаналізувати, будь ласка?


- Ми зараз пробуємо різні поєднання гравців у складах. Звісно, потрібно працювати над організацією гри. Хоча вже у другій ми значно краще грали стосовно цього компоненту. Далі хочемо покращувати реалізацію, хочемо щоб команда агресивніше грала в атаці.


- Ви почали працювати по ходу сезону,  зараз уже проводите повноцінну підготовку. Чи вдалося тепер дізнатися щось нове про команду?


- Чим далі ми працюємо далі, тим ближчими ми стаємо. І в плані ставлення. Ми постійно зауважуємо на цьому, важливо, щоб від гравців був зворотній зв'язок. Хлопці молодці, вони працюють на повну.


- Тобто, для вас важливою є атмосфера в команді, щоб між усіма були гарні взаємини?


- Так-так! Тому і футболісти, і тренери, і персонал мають ходити на роботу з посмішкою на обличчі. Коли так відбувається, то від цього багато користі.


- Як загалом вам працюється в колективі, чи комфортно, з усіма знайшли спільну мову?


- Так, трошки розмовляю вже на українській мові. Хлопці молодці. Головне, щоб зараз все було надалі без травм.



Коментарі ( 0 )
Поки що немає коментарів. Будьте першим!

Інші новини

Світлана Когут - гравчиня ЖФК "Харків"
Новини
Світлана Когут - гравчиня ЖФК "Харків"
Time
21.06.2026 15:30
Views
210
Вікторія Калінчук - гравчиня ЖФК "Харків"
Новини
Вікторія Калінчук - гравчиня ЖФК "Харків"
Time
21.06.2026 11:30
Views
219
"Харків" U-19 - срібні призери Регіональної ліги U-19
ДЮФСШ Металіст 1925: останні новини | Офіційний сайт ФК Металіст 1925 Харків
"Харків" U-19 - срібні призери Регіональної ліги U-19
Time
20.06.2026 20:42
Views
71
Останні новини
Світлана Когут - гравчиня ЖФК "Харків"
Жіноча команда
Світлана Когут - гравчиня ЖФК "Харків"
21.06.2026, 15:30
210
Вікторія Калінчук - гравчиня ЖФК "Харків"
Жіноча команда
Вікторія Калінчук - гравчиня ЖФК "Харків"
21.06.2026, 11:30
219
"Харків" U-19 - срібні призери Регіональної ліги U-19
Академія
"Харків" U-19 - срібні призери Регіональної ліги U-19
20.06.2026, 20:42
71
Вікторія Радіонова - гравчиня ЖФК "Харків"
Жіноча команда
Вікторія Радіонова - гравчиня ЖФК "Харків"
20.06.2026, 16:30
293
Анастасія Бєлкіна - гравчиня ЖФК "Харків"
Жіноча команда
Анастасія Бєлкіна - гравчиня ЖФК "Харків"
20.06.2026, 14:00
344
ЖФК "Харків" зіграє чотири контрольні матчі в Нідерландах
Жіноча команда
ЖФК "Харків" зіграє чотири контрольні матчі в Нідерландах
20.06.2026, 12:05
179
Ми в соцмережах