Тренер "Металіста 1925" Олег Голодюк на післяматчевій пресконференції розповів про гру проти "Чорноморця", відновлення після "Шахтаря" та характер клубу.
- Сьогодні вийшла хороша, бойова гра. Думаю, що вболівальникам вона сподобалася. Я вважаю, що результат закономірний сьогодні. Можливо, в тренера "Чорноморця" інша думка. Але й ми могли розраховувати на більше, проте і в них були свої моменти. Думаю, що нічия закономірний результат.
- Наскільки команді вдалося відновитися від поразки в минулому турі? Чи швидко вдалося забути її та перемкнутися?
- Ви правильно зауважили. На сьогоднішню гру для нас було найголовнішим підготувати гравців у психологічному плані. Тому що, не побажаю, напевно, нікому на нашому місці після гри з "Шахтарем. Була дуже болюча для нас поразка. Але я вважаю, що наші хлопці черговий раз довели, що вони сильні характером та духом, що в них справді дуже міцний колектив. Як результат цього, вони сьогодні продемонстрували характер та хорошу гру.
Після реєстрації ви отримаєте 100 балів на рахунок для оплати товарів та квитків.
Забули PIN? Введіть вашу e-mail або номер телефону для отримання нового PIN-коду.