Нападник "Металіста 1925" Костянтин Бичек розповів про враження від гри проти "Львова", тиск через необхідність голів та побажання на день народження:
- Як тобі гра проти "Львова", це була складна чи легка гра?
- Гра проти "Львова", мабуть, була більш складною, ніж легкою. Та й взагалі зараз Чемпіонат України такий, що кожна може відібрати очки у кожної. Тому всі матчі складні.
- Тренери казали, що ти відчував тиск через те, що не вдавалося забити кілька матчів поспіль, чи так це? Цього разу ти забив чи відчув полегшення?
- Так, був я трошки відчував тиск через те, що не вдавалося забити. Майже в кожному матчі в мене бували гарні можливості, щоб відзначитися, але, на жаль, не виходило. Полегшення... Мабуть, трошки відпустило.
- Як тобі взагалі грається у якості центрального нападника? У першій частині сезону ти грав у півзахисті, в центрі чи на фланзі. А тепер на вістрі. Уже почуваєшся комфортно, як на рідній позиції чи треба ще трошки практики тут?
- У якості центрального нападника мені, в принципі, комфортно грати. З кожною грою намагаюся додавати, ставати все краще й краще на цій позиції.
- На тижні в тебе був день народження. Гол+перемога - це трошки відкладений подарунок? Які спортивні побажання отримував? Можливо, яких досягнень сам собі бажаєш?
- Гол+перемога - це, напевно, найкращий подарунок на день народження. Щодо спортивних побажань, то найчастіше мені бажали, щоб забивав побільше голів. А сам собі бажаю, звісно, максимальних досягнень.
Після реєстрації ви отримаєте 100 балів на рахунок для оплати товарів та квитків.
Забули PIN? Введіть вашу e-mail або номер телефону для отримання нового PIN-коду.