Головний тренер "Харкова" Младен Бартулович у своєму інтерв'ю поділився емоціями після виходу команди з відпустки, розповів про форму команди, новачків та інше:
— З якими емоціями повернулися до роботи після відпустки?
— Скучив за хлопцями, дуже хотів працювати. Велике бажання працювати у всіх — бачу це і в моєму штабі, і в себе, і у хлопців. Це надихає мене.
— Взагалі футбольні тренери під час відпустки можуть не думати про футбол?
— Ні, завжди думаєш, завжди щось робиш: аналізуєш, дивишся гравців і постійно працюєш. Але завжди хочеться теж приділити увагу родині і провести з нею час.
— Бо вони теж сумують?
— Так, вони теж сумують, і це короткий період, коли можна їм дати трохи часу.
— Яка форма гравців? Чи всі повернулися у потрібній вазі, в потрібних кондиціях, як ви очікували?
— Звісно, ми контролювали цей процес. У них була домашня програма, і вони все виконували, бо знають, що в нас відразу починаються матчі, дуже хороші матчі на зборах. Вони професіонали і розуміють, що треба готуватися і багато відпочивати не можуть.
— Давайте про новачків. Уже Парако, Яцик — перше тренування з командою. Що сьогодні побачили в них?
— Бажання допомогти нам. Яцика я і так знав як дуже якісного гравця. І Парако — також гравець нашого чемпіонату, який добре себе проявив у "Кривбасі" цього сезону. Я вважаю, що ці гравці нам допоможуть, підсилять конкуренцію і нашу команду.
— Сьогодні на тренуванні вже був присутній радник президента Микола Павлов. Бачили, що ви з ним спілкувалися. Що обговорювали насамперед?
— Багато чого. З такою людиною, яка має такий досвід, можна розмовляти днями. Я вважаю, що це дуже гарне підсилення для нашого клубу загалом. У нього великий досвід, і він може всім нам допомогти своїми підказками, порадами. Це дуже добре, я вважаю.
Після реєстрації ви отримаєте 100 балів на рахунок для оплати товарів та квитків.
Забули PIN? Введіть вашу e-mail або номер телефону для отримання нового PIN-коду.
Вдалої роботи, гарного сезону